Buderus GB122İ/24KD

Buderus GB122İ/24KD
Öne Çıkan Özellikleri
 

▶ 24 kW ısıtma ve 30 kW sıcak kullanım suyu kapasitesi

▶ Geniş modülasyon aralığı ile çok düşük ısı ihtiyaçlarında bile verimli çözüm, 1:10 Modülasyon

▶ Yoğuşma teknolojisi sayesinde yüksek verimli, ErP enerji verimliliği 94%

(eski verim ölçüm değerine göre; 109,5%)

▶ Çok sessiz, ErP ses gücü seviyesi 44 db(A)

▶ Kompakt boyutlar (konvansiyonel cihaz ölçülerinde)

▶ *** 3 Yıldız sıcak kullanım suyu konforu, 24 plakalı eşanjör

▶ Yeni kullanıcı arayüzü ve tüm yeni Buderus oda kumandaları ile kullanılabilen gelişmiş elektronik

Yeni nesil yoğuşmalı cihazımız konvansiyonel cihaz boyutlarında oldukça kompakt dizayn edilmiştir ve hafiftir. Yeni akıllı askı aparatı ve yüksek baca atış mesafelerine sahip olması da hem montaj esnasında hem de montaj yeri bulmakta kolaylık sağlar. Cihazın 7 tuşlu yeni kullanıcı arayüzü ve yeni nesil LCD ekranı sayesinde kullanımı çok basittir.
 
Yüksek Verim, Geniş Modülasyon Aralığı ve Düşük Enerji Kullanımı C6-1 adlı eşanjörümüz yeni tasarımında ısı bloğu yenilenmiş ve 94% ErP verimine ulaşmıştır. Bununla beraber yeni venturi tasarımı kullanılmış ve 1:10 modülasyon oranına ulaşılmıştır. Yani cihaz ihtiyaç olmaması durumunda kendini kapasitesinin 10’da 1’i kadar kısabilmekte böylece boşuna gaz tüketimi yapmamaktadır. Tasarımda fan üst taraftan yan tarafa alınarak yerden tasarruf sağlanmıştır. Eşanjör temizliği oldukça kolaydır. Cihaz standby halindeyken sadece 2,5W elektrik harcar.
 
Çok Sessiz 24 kW maksimum mahal ısıtma kapasitesinde sadece 44 db(A) ses gücü seviyesine (ErP tarafından ölçülen ses değeri) sahiptir. Bu yönü ile piyasada eşsizdir.Kolay Servis Edilebilirlik Cihaz sökülebilir yan panellere sahiptir bu da cihaza müdahale için daha fazla alan olması anlamına gelir. Cihazın kapağı açıldığında tüm komponentlere cihazın ön tarafından ulaşılabilmektedir. Bu yönü ile kolay servis edilebilirliğe sahiptir. Ayrıca doldurma musluğu vanası çevirme aparatını güçlendirmek için bir plastik destek parçası eklenmiştir.
 
ErP Uyumlu Pompa ve Dış Havaya Bağlı Çalışma Özelliği GB122i cihazımızda frekans sürücülü (modülasyonlu – ErP uyumlu), düşük elektrik tüketimine sahip pompa bulunmaktadır. Ayrıca oda kumandası olmadan direkt elektronik karta takılan dış hava sensörü ile dış havaya bağlı işletim yapabilir.
Arttırılmış Baca Mesafeleri GB122i kombilerin arttırılmış baca mesafeleri (80/125’lik baca kullanılması durumunda 28m’ye kadar) montaj yeri için esneklik sağlar.