Buderus GB162 69KW Duvar Tipi Yoğuşmalı Kazan

Buderus GB162 69KW Duvar Tipi Yoğuşmalı Kazan

Buderus GB162 69KW Duvar Tipi Yoğuşmalı Kazan

  • Yüksek verimiyle düşük yakıt tüketimi
  • %110 Norm kullanma verimi (40/30ºC işletimde)
  • Alüminyum-Silisyum alaşım döküm eşanjöre sahip
  • %20-100 arasında hassas kapasite kontrolü
  • Kaskad uygulamalarıyla merkezi sistemler için ideal çözüm sunması
  • Düşük voltajda ve düşük gaz basıncında sorunsuz olarak çalışabilme
  • Tam güvenli ve konforlu çalışma
  • Kompakt yapıdaki cihazları bitişik şekilde montaj yapma imkânı sunması sayesinde 2 m2lik bir alanda 800 kW ısıtma gücü elde etmesi
  • Kompakt yapısı ile kolay ve hızlı montaj ve bakım
  • Uzun bakım aralıkları

Kaliteli konfor anlayışı  ile tanışın!

Logamax plus GB162’nin özel olarak tasarlanan alüminyum eşanjörü,  ALU Plus teknolojisi ile üretilmiştir. Bu, ideal bir akış ve yüzey teknolojisini mükemmel şekilde bir araya getiren bir yenilik anlamına gelir. Benzersiz  kaskad  tasarımı, size daha yüksek bir kapasite  sunar.

Buderus  Logamax plus GB162’nin kompakt yapısı kullanım kolaylığı sağlar.

Buderus, size her şeyi bir arada sunar.

Teknolojimiz; kazandan  güneş  kolektörüne, boylerden  radyatöre, tüm aksesuarlara kadar her şeyi kapsar.  Akıllı ve kalıcı kontrol sistemlerimiz, bütünsel bir kullanım konseptine sahiptir ve ekonomik, çevre dostu  bir ısınma şeklini mümkün kılar. Tüm ürünlerimiz birbirine uyumludur. Bu durum, planlama ve montajı da kolaylaştırır.

Su buharından ısı elde edin!

Yanma sürecinde ısının büyük bir bölümü, sıcak atık gazlar ile dışarı atılır. Yoğuşma teknolojisi, bu ısının atılmasına izin vermez; daha yüksek enerji kazancı sağlar. Bu, yoğuşma  tekniğinin prensibidir. Eşanjörde,  buharın ısısı çekilir ve ısıtma devresine gönderilir. Klasik yakma sistemi  ile karşılaştırıldığında, kullanılan yakıtın içerdiği enerjinin %100’den fazlası ısıya dönüştürülebilir. (AH Isıl değere %110 açısından avantaj elde edilir. Yer tipi kazanlarla kıyaslandığında (özellikle 100 kW cihaz ile) çok küçük alanlarda sırt sırta veya yan yana montaj yapılarak ideal çözümler sunar.

Büyük planlarınız  varsa…

Büyük alanlarda, yoğuşmalı cihazların kullanımı yüksek verimlilik sağlamaktadır.

Mimarların yüksek kalite standartlarını karşılar. Logamax plus GB162,  kompakt yapısı ve gelişmiş teknolojisi ile her tür konutta 100 kW’a kadar kapasite  sağlar, Isınırken enerjiyi verimli olarak kullanıyorsanız, kazanmak için iki nedeniniz vardır: Cüzdanınız dışında varlığımızın doğal temellerini de korumakta ve genel CO2 salımını düşürmeye, ekolojik bilançoyu iyileştirmeye yardımcı olmaktasınız.,

uper pompa fiyata dahildir