Buderus Logamax Plus GB062-24KD H V2

Buderus Logamax Plus GB062-24KD H V2

Buderus GB062 24 Kw Logamax Plus Tam Yoğuşmalı Kombi

– Yerden ısıtma tesisatlarında maximum yoğuşma, makximum yakıt tasarrufu

– Özel Magnezyum-Alüminyum-Silisyum alaşımı sayesinde elde edilen yüksek enerji verimi ile yakıttan tasarruf
– 30 kW’a varan sıcak su kapasitesi ile maksimum sıcak su konforu
– Geniş ayar yelpazesi sayesinde verimli çalışma
– EMS ara yüzü sayesinde yenilikçi sistemlerle uyumlu
– Sadece 300 mm’lik derinliğe sahip kompakt tasarım ile montaj kolaylığı, tüm mekanlara mükemmel uyum
– Arkadan aydınlatmalı, modern LCD ekranı sayesinde estetik görünüm ve kullanım kolaylığı
– Gaz/Hava karışımını düzenleyen ve brülörün optimum verimlilikle çalışmasını sağlayan modülasyonlu fan

Buderus’un yeni yoğuşmalı  kombisi Logamax plus GB062’nin

30kW kapasitesi ile kesintisiz sıcak  su konforunu  maksimum  seviyede yaşayacak, yüksek  enerji verimliliği ile yakıttan  tasarruf ederek daha ekonomik  ısınmanın  keyfine varacaksınız. Logamax plus GB062,

bu çok güçlü  teknolojik  özelliklerini dar alanlarda bile rahatça montaja  izin veren  kompakt  boyutları  ile sunuyor. Ayrıca modern  tasarımlı  LCD ekranı  ile kullanım kolaylığı da sağlıyor.

Buderus’un üstün yoğuşma teknolojisi.

Buderus  Yoğuşmalı Kombilerde korozyona  dayanıklı özel Magnezyum- Alüminyum-Silisyum alaşımı kullanılarak hem baca  gazı sıcaklıkları çok düşürülür ve baca  gazı hacmi azaltılır hem de su buharı yoğuşturularak  baca  gazındaki enerji dışarı atılmamış olur. Buderus’un  üstün  yoğuşmalı teknolojisine sahip Logamax plus GB062,  bu teknoloji sayesinde yüksek  enerji verimi elde ederek yakıt giderlerinizi en aza düşürmenizi sağlar.

30kW sıcak  su kapasitesi ile 7/24  rahatlık.

Logamax plus GB062’nin 30 kW’a varan yüksek  kapasitesiyle günün her anında sıcak suyunuz hazır.

Kişisel  ihtiyaçlarınız için birebir.

Çok geniş bir ayar yelpazesine sahip Logamax plus GB062,  sıcak su kullanım ihtiyacınıza göre kapasitesini  ayarlar. Bu sayede, enerji tüketimi açısından yüksek  verim sunan  bir kombidir.

Sade  ve şık.

Kompakt ve modern  tasarımıyla Logamax plus GB062  mekanınızın güzelliğine uyum sağlayarak  estetik  bir çözüm sunar.  Ayrıca, arkadan  aydınlatmalı LCD ekranı sayesinde kullanımı çok kolay ve pratiktir.

İster güne  harika bir başlangıç yapmak için sabah kalkar kalkmaz, ister  uzun bir iş gününden sonra  akşam  eve döndüğünüzde…

İhtiyacını duyduğunuz sıcacık  bir duş keyfine Logamax plus GB062 ile kavuşur,  yenilenmenin konforunu  yaşarsınız.

Sadelik  ve şıklık…

Sade  ve şık tasarımıyla Logamax plus GB062  modern  mekanlara  mükemmel uyum sağlar.  Sadece 300 mm’lik derinliğiyle en dar alanlarda bile rahatlıkla monte  edilebilir. Logamax plus GB062  yenilikçi ve verimli tasarımıyla göz doldurur.

…kolaylık ve tasarruf için…

Kompakt boyutları ve 36 kg’lık ağırlığı sayesinde kolayca monte edilebilen

Logamax plus GB062 hem paradan hem de zamandan tasarruf sağlar. Ayrıca, tüm komponentlere  kolayca ulaşılabilir ve bu sayede  kolay bakım ve servis verilebilir.

…mükemmel bir uyumla tasarlandı.

EMS protokolü içeren elektronik arayüzü sayesinde üstün teknik özellikler ve kolay kullanımı beraber  sunar. Sistemi  bir bütün olarak ele alan Buderus, Logamax plus GB062’yi güneş  enerjisi gibi yenilenebilir ısı sistemleriyle  uyumlu kullanılacak şekilde tasarlamıştır.  Buderus  GB062

Yüksek konfor, düşük yakıt tüketimi: Yeni Logamax plus GB062

Buderus’un yeni yoğuşmalı kombisi Logamax plus GB062’nin 30kW kapasitesi ile kesintisiz sıcak su konforunu maksimum seviyede yaşayacak, yüksek enerji verimliliği ile yakıttan tasarruf ederek daha ekonomik ısınmanın keyfine varacaksınız. Logamax plus GB062, kompakt boyutları ile montaj, modern LCD ekranı ile kullanım kolaylığı da sağlıyor.

Buderus GB072-24K Yoğuşmalı Hermetik Kombi ye de göz atabilirsiniz.