Logamax Buderus U022 22K

Logamax Buderus U022 22K

Logamax U022 Kombi; kompakt tasarımı, az yer kaplayan şık görünümü, uygun fiyatı ve Buderus uzmanlığı ile ailenizin ısıtma ve sıcak su ihtiyaçları için mükemmel bir seçim.

Modülasyonlu fanı ve 22 kW çıkış kapasitesi ile Logamax U022, maksimum ısıtma ve sıcak su konforu sunar. Mükemmel fiyat / performans oranı ile hem alırken hem de kullanırken son derece ekonomiktir.

Ayrıca Buderus Oda Kumandaları ile kullandığınızda hem daha konforlu hem de daha ekonomik bir kullanım elde etmenizi sağlar. Yerden tasarruf sağlayan kompakt boyutlar.

Logamax U022 şık ve kompakt tasarımı ile çok az yer kaplar. Küçük dolapların içine bile sığabilmesi sayesinde montaj yeri seçiminde esnektir. Kolay kurulum ve montaj özelliği ile zaman ve maliyet tasarrufu.

Logamax U022’nin kurulumu hızlı ve çok kolaydır. Ayrıca önemli bileşenlerinin tümüne ön taraftan erişilebildiği için servis ve bakım işlemlerinde hız ve kolaylık sağlar. Arkadan aydınlatmalı kullanıcı dostu LCD ekran.

Yeni nesil arkadan aydınlatmalı LCD kullanıcı arayüzü sayesinde sadece birkaç tuş ve sembol ile Logamax U022’yi kullanmak çok kolaydır.

Evinizdeki konfor için yepyeni bir kombi yine Buderus’tan uygun boyutlarla fazla yer tutmayan tasarımı ile sıcak bir yuvanın temelini atmayı hedefliyor.

Son teknoloji ile üretilen cihaz ısınma ve sıcak suda konfor sağlıyor dijital panel , modülasyonlu yanma , soğuk hava şartlarında balkonda dahi donmaya karşı koruma , mekanik blokaj sistemi , güçlü sirkülasyon pompası , sessiz çalışma , çevredostu , A sınıfı elektrik tüketimine sahip kompakt cihaz sizlerin konforu için üretildi.

Buderus Konfor Yaşamın Bir Parçasıdır.

 

Marka  Buderus
Kapasite Kw  22 Kw
Kapasite Kcal/h  18.920 Kcal/h
Tipi  Hermetik
Garanti Süresi  36 Ay

Buderus Gb062-24K Yoğuşmalı  Hermetik Kombi ye de göz atabilirsiniz.