Logamax Buderus U072 28K

Logamax Buderus U072 28K

Buderus U072   tipi konvansiyonel kombi Buderus U072  kompakt ölçüleri (700x400x299 mm) ile küçük dolapların içine sığabilmesi sayesinde esneklik ve tasarruf sağlar, Kolay taşıma ve pratik montaj olanağı sunar. Yenilikçi ses azaltıcı gövdesi sayesinde fark edilmeden çalışır.

Arka aydınlatmalı LCD ekran Tuşları ile modern bir görünüme sahip olan yeni arkadan aydınlatmalı LCD ekran, Logamax U072’nin okunabilirliğini belirgin olarak artırır. Hidrolik bağlantılar ile kolay kurulum Yeni hidrolik bağlantılar sayesinde kurulum sırasında montaj plakası gerekmez ve modülasyonlu fan sayesinde kısma puluna gerek duyulmaz. Duvara yakın hidrolik bağlantılar kolay montaj ve duvar üstü boru tesisatında düzgün görünüm sağlar.

Buderus U072 28K Kumanda konforu On/Off ve OpenTherm kumandalar ile kullanılarak Logamax Buderus U072 24K’nın sağladığı konfor düzeyi arttırılabilir. OpenTherm oda kumandası ile oda sıcaklığına göre modülasyon yaparak hem odayı istenen sıcaklıkta tutmasını hem de fazla ısı üretimini engelleyerek yakıt tasarrufu yapmasını sağlar. Modülasyon Kademesiz sürekli modülasyon sayesinde ihtiyaç kadar ısı üretimi ve enerji tasarrufu sağlanır.

Buderus U072 28K Tam emniyet Donma Emniyeti Cihazın ve tesisatın içindeki suyun donması durumunda oluşabilecek hasarları engellemek amacıyla tesisattaki suyun sıcaklığı 8 °C’nin altına düştüğünde pompa sirkülasyonu ya da brülör çalışması ile donma engellenir. Pompa ve 3 Yollu Vana Blokaj Koruması Uzun süreli çalışmama durumunda oluşabilecek pompa ve üç yollu vana blokajını önlemek amacıyla cihaz çalışmama sürelerini denetleyerek pompa ve üç yollu vanaya aç/kapa işlemi yaptırır.

Buderus U072 Entegre güvenlik paketi Uyarı fonksiyonları operasyonel hataların erkenden gösterilmesini sağlar. Örneğin, uyarı sistemi tarafından sistemde herhangi bir kaçak tespit edildiğinde cihaz otomatik olarak kapanır ve kombinin kuru çalışması engellenir. Tesisattaki basıncın düşmesi durumunda da ekonomi modunda çalışan cihaz, ekranda arıza uyarısında bulunur .

Buderus U072 İkinci plakalı eşanjör Sıcak kullanım suyu sağlayan paslanmaz çelik plakalı eşanjör, konforu en üst düzeyde tutar. Daha kısa sürede istenilen sıcaklıkta kullanım suyu elde edilmesini sağlayan plakalı eşanjör, sıcaklık dalgalanmalarını da azaltır. Modülasyonlu Fan Fan ayarı baca mesafesine göre yazılım üzerinden yapılabilir.

Bu sayede hem kısma pulu kullanımına gerek kalmaz hem de yanma verimi düzenlenir. 3 Kademeli Sirkülasyon Pompası Pompa kademesi tesisattaki basınç kaybına göre ayarlanabilir. Böylece düzgün sirkülasyon sağlanır, yerel ısınmama ve su gürültüsü problemleri engellenir.

Arıza Kodu Gösterimi Cihazda oluşan arızaların ekranda hata kodları ile gösterilmesi ve bazı arızalarda emniyet sisteminin çalışarak cihaz işletimini otomatik durdurması, Logamax U072’nin güvenle kullanılmasını sağlar.Evinizdeki konfor Buderus u 072 28 kw 24.080 Kcal/h

Marka Buderus
Kapasite Kw  28 Kw
Kapasite Kcal/h  24.080 Kcal/h
Tipi  Hermetik
Garanti Süresi  36 Ay